Platby stravného

Poplatek za stravu zahrnuje oběd, 2 svačiny a denní pitný režim:

děti 3-6 let hradí: 60,- Kč / den

děti starší 6ti let hradí: 64,- Kč / den

Podklady k úhradě

Podklady k úhradě obdržíte první dny následujícího měsíce. Lze využít platbu QR kódem. Platby za měsíční stravné se hradí bezhotovostně na účet ŠJ 3916146329/5500 a jsou splatné do 15. dne následujícího měsíce (např. za září do 15. října).

U nově nastupujících dětí hradí rodiče na účet ŠJ kauci 1.400,-Kč pod variabilním symbolem 1400 (ostatní viz výše) nejpozději do 15.9. (bez uvedení roku) Kauce bude vyúčtována při ukončení docházky dítěte do MŠ.

Náhlá nepřítomnost dítěte

V případě náhlé nepřítomnosti dítěte, si rodiče mohou vyzvednout stravu do přinesených vlastních čistých nádob v 11:30 hod. přímo v kuchyni (tuto skutečnost je nutné nahlásit do 11:00 hod.vedoucí stravovny na stravovna@msvsestary.cz nebo na mob. 732 575 915).

Omlouvání dětí

odpolední svačina
Dítě lze omluvit i osobně, telefonicky (sms), e-mailem:

Strava pro nepřítomné dítě se vydává pouze 1.den nepřítomnosti.

Projeví-li se nemoc dítěte během pobytu v MŠ, budou rodiče vyzváni, aby si své dítě ihned vyzvedli a zajistili mu zdravotní péči.

Oběd si lze, je-li již vařeno, vzít s sebou. V opačném případě nelze již oběd odhlásit, pouze odpolední svačinu.

Způsob omlouvání je vždy jednotlivě projednán s rodiči, společně na zahajovací schůzce a je celoročně vyvěšen na nástěnkách v šatnách jednotlivých pavilonů.

V případě, že zákonný zástupce opakovaně (2 měsíce po sobě) neuhradí úplatu za vzdělávání dítěte v mateřské škole nebo úplatu za školní stravování ve stanoveném termínu dle školního řádu a nedohodne s ředitelkou jiný termín úhrady, může ředitelka rozhodnout o ukončení předškolního vzdělávání dítěte.

Rodiče mají odpovědnost za pozorné sledování nástěnek a zpráv na stránkách mateřské školy.